Gruodžio 19 d. Akmenės rajono meno mokyklos Kalėdinis koncertas „Skambanti dovana“ džiugino Naujosios Akmenės žiūrovus.

Šio koncerto sumanytojai – neformali jaunimo grupė „Meno arka“, kurie pristatinėdami koncertinius numerius atvėrė vis naują advento kalendoriaus dieną. Kiekviena adventinio laikotarpio diena buvo kupina vilties, tikėjimo, šviesos ir nuostabaus laukimo. Kaip ir koncerto programos pasirodymai buvo nuostabiai paruošti, su viltimi perteikti žiūrovui pačias gražiausiais emocijas ir jausmus.

Kiekviena koncerto „dovana“ buvo nepakartojama ir unikali. Džiugino programos įvairovė ir atliekamų kūrinių interpretacija. Koncerte darniai suskambėjo solistų ir meninių kolektyvų pasirodymai.

Koncertą pradėjo mokytojos Meilutė Girskienės vadovaujamas Jaunučių choras „Spinduliukai“, žiūrovus džiugino mokytojos paruošti solistai – Augustas Almanis, Viltė Petrulytė, Rusnė Antanauskaitė, Gabrielė  Druskelytė, Tėja Veinberger,  choras „Šiaurės žiedas“ kartu su vokaliniu ansambliu. Atlikėjams akomponavo Yevheniia Popudrenko. Puikiai pasirodė mokytojos Loretos Rimkuvienės vadovaujami tradicinių kanklių ansamblis „Akmenėlė“, solistės – Iveta Kminskaitė ir Kamilė Kristinaitė, o kanklių ansamblis „Arpedžio“ kartu su mokytojos Silvos Dumskienės, akordionistais atliko nuotaikingą Kalėdinę melodiją.

Publiką džiugino mokytojo Tautvydo Karaliaus vadovaujami kolektyvai: mušamųjų instrumentų ansamblis, jaunesnių klasių roko grupė ir grupė „Soul Wings“. Koncertą papuošė ir gausių žiūrovų susilaukė mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas mokytojo Antano Norkaus.
Koncertinę programą vainikavo mokytojos Danguolės Vanagienės vadovaujamas smuikininkų ansamblis „Stebuklingas strykas“, kuris perkėlė visus į nuostabią pasaką, dovanodamas nepakartojamą kalėdinių varpelių muziką.

Koncerto dalyvius ir svečius nuoširdžiai pasveikino Akemenės rajono vicemeras Tomas Martinaitis ir mokyklos direktorė Irina Mikulevič. Baigiamuoju koncerto akcentu tapo visų bendrai sudainuota „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“ daina ir šilumos linkėjimai vieni kitiems.