Paskelbta: 2026-06-02
Gegužės 12 d. Šakių rajono menų mokykloje vyko respublikinis lietuvių kompozitorių fortepijoninės muzikos konkursas „Groju Lietuvai“, subūręs jaunuosius pianistus iš įvairių Lietuvos miestų ir mokyklų.
Konkurse dalyvavo Akmenės rajono meno mokyklos mokinė Vėjūnė Pagojutė, kuri atliko Valentino Bagdono kūrinį „Ateina pavasaris“. Jaunoji pianistė savo muzikaliu ir jautriu pasirodymu pelnė komisijos įvertinimą – jai skirtas II vietos laureato diplomas.
Džiaugiamės Vėjūnės pasiekimu, sveikiname ją bei linkime sėkmės tolimesniame muzikiniame kelyje!


