Balandžio 25 d. Akmenės krašto muziejuje vyko ypatingas muzikinis vakaras. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, pasitikdama garbingą Šiaulių miesto 790-ąjį jubiliejų, padovanojo pavasarišką šventę visam regionui, kurios dalimi džiaugėmės ir mes – Tarptautinio akordeono muzikos festivalio-konkurso „Linksmasis akordeonas“ koncertu-edukacija „Baltijos aidai“.
Scenoje širdingai grojo:
- Akmenės rajono meno mokyklos jaunieji akordeonistai ir jų mokytoja Rima Paulikė;
- Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistai ir vokalistės Gabrielė Druskelytė ir Kamilė Dargužaitė. Jų mokytoja Beata Smiltinikienė;
- Tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic Tremolo“ grupė (Lietuva, Latvija, Estija). Kartu su mokiniais muzikavo ir Šiaulių miesto bei krašto mokytojai: Zita Darulytė-Bružienė, Linas Onaitis, Irma Dešriuvienė, Daiva Vasauskienė, Vitalija Ponelienė. Kolektyvo vadovai/dirigentai – Marytė Markevičienė, Valdo Vä
Širdingai dėkojame:
- Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijai už gražią, šiltą, ilgametę draugystę;
- Akmenės krašto muziejaus vadovei Kristina Dorofėja ir visam personalui už šiltą priėmimą, galimybę pasinaudoti muziejaus erdvėmis;
- renginį suorganizuoti padėjusiai, koordinavusiai ir šiltai, širdingai jį vedusiai mūsų mokyklos mokytojai Rimai Paulikei ir mokinei Gabijai Ulmytei;
- fotografui Jonui Vapsvai, Kornelijai Šmigelskytei už gražias nuotraukas;
- visiems, kurie prisidėjo organizuojant šį renginį.
Daugiau nuotraukų galerijoje.

